680 01
Musilová Lenka - 777166412
vybornalenka@centrum.cz

SVOBODNÍ x ŽENATÍ

V neděli 6.7.2014 se v Ludíkově uskuteční již 3.ročník tradičního zápasu SVOBODNÍ x ŽENATÍ., zápas zahájí naši malí fotbalisté ve 14:00 hodin a poté vypukne bitva mezi Svobodnými s Ženatými.

Loňi nás Ženatí rozdrtili 6:1, takže o pikantní souboj nebude nouze =)

Svobodní mají co oplácet i v pivní štafetě kterou také prohráli a snad tvrdě trénovali a oplatí ŽENATÝM porážku i když to bylo jen o HLT =)

LUDÍKOVSKÁ HOPSAJÁDA

Fotbalisté HŘEBCI Ludíkov Vás všechny zvou na 1.ročník Ludíkovské Hopsajády.

Pro děti jsou nachystané odměny =) Přijďte se pobavit

Mobil Cup

Čau kamarádi a kamarádky
Nemáte někdo doma mobilní telefony?, které už nepoužíváte a nebo jsou rozbité - nefunkční,,,(nejedou, jsou bez baterky,) jakékoliv,,,
Přihlásily jsme se do takové soutěže, a moc by nám pomohlo kdyby nám kdokoliv daroval mobil

Pouťový zápas

V sobotu 6.7.2013 v 1400 se na hřišti HŘEBCI Ludíkov uskuteční již druhý ročník ŽENATÍ x SVOBODNÍ. A před zápasem se nám ukáží naši malí kluci z ludíkova.

Dnešní krásný sluneční pouťový den využily hráči Ludíkova a sehráli zápas ŽENATÍ SVOBODNÍ

ŽENATÍ zápas nepodcenily a zřejmě se tvrdě připravovaly. Už v prvním poločase ukázaly své kvality, a otevřeli skore 1:0. Pár pěkných nahrávek, a je to 2:0SVOBODNÍ měli taky nějaké šance, ale nedokázali je proměnit. Skončil první poločas a všichni hráči využily stánku s občerstvením a doplnily tekutiny (PIVEČKO)

A v druhém poločase se SVOBODNÍ snažily udělat něco s výsledkem ale snaha byla marná, 3:0. ale i SVOBODNÍ se chtěli prosadit a po pěkné akci se trefily a bylo to 3:1ŽENATÍ se chtěli ukázat a zlepšily skore do konce zápasu a zápas skončil výsledkem 6:1 pro ŽENATÉ.

Pak se kopaly penalty a v těch zvítězily opět ŽENATÍ poměrem 5:3

Ještě se soutěžilo v pivní štafetě v 6 lidech a v té zvítězily bohužel pro svobodné také ŽENATÍ =(

Takže se můžeme těšit na další rok na kvalitní sranda fotbalék a odvetu v pivní štafetě =)